-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik 24-Port Gigabit + 2-Port Gigabit SFP
Symbol:
1771337
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4016032492030 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Układ | 1U |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor produktu | Szary |
| Diody LED | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Pobór mocy (max) | 400 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Głębokość produktu | 207 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Półdupleks | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
| Głębokość opakowania | 500 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,57 kg |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość portów przyłączeniowych | 2 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 24 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 52 Gbit/s |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9216 |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 4,1 MB |
| Prędkość przekazywania | 38,69 Mpps |
| Store-and-forward | Tak |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 370 W |
| Power over Ethernet | 55 V |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 500mm |
Dane producenta
ASSMANN Electronic GmbH
Auf dem Schuffel 3
58513 Ludenscheid
Germany
info@assmann.com
