-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Projektor laserowy ViewSonic LSC520WU
Symbol:
1PD162
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0766907029161 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 26 dB |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Pozycjonowanie na rynku | Edukacja |
| Kolor produktu | Biały |
| Pobór mocy | 230 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Głębokość produktu | 294 mm |
| Wysokość produktu | 128 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Głębokość opakowania | 443 mm |
| Szerokość opakowania | 492 mm |
| Wysokość opakowania | 239 mm |
| Waga produktu | 5,2 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,23 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Ilość portów Mini-USB 2.0 | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528620000 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Wysokość brutto palety | 181 cm |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Szerokość brutto palety | 100 cm |
| Pełny HD | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Zasięg obiektywu | 1,58 - 2,02 |
| Długość ogniskowa | 15.3 - 24.6 mm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Stosunek padania | 1.08 - 1.76 |
| Przesunięcie | 5% |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WUXGA (1920x1200) |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:10 |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:9 |
| Technologia projekcji | 3LCD |
| Synchronizacja pozioma (min) | 15 kHz |
| Jasność projektora | 5200 ANSI lumenów |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000000:1 |
| Synchronizacja pionowa (maks) | 0,085 kHz |
| Odległość projekcji | 0,7 - 11,37 m |
| Ilość kolorów | 1.07 biliona kolorów |
| Synchronizacja pionowa (min) | 0,023 kHz |
| Korekcja Keystone'a, pion | -30 - 30° |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 7620 mm (30 - 300") |
| Synchronizacja pozioma (maks) | 100 kHz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 30000 h |
| Żywotność źródła światła | 20000 h |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 265mm |
| Wysokość | 1090mm |
