Pralka BOSCH WAN2405MPL
Symbol: WAN2405MPL
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Długość przewodu 1,6 m
Typ ładowania Od przodu
Wbudowany wyświetlacz Tak
Zawias drzwiczek Lewy
Umiejscowienie urządzenia Wolnostojące
Typ wyświetlacza LED
Pojemność bębna 65 l
Typ kontroli Obrotowy, Dotyk
Kolor produktu Biały
Natężenie 10 A
Napięcie 220 - 240 V
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Częstotliwość 50 Hz
Klasa wydajności energetycznej A
Pobór wody na cykl 47 l
Zużycie energii na 100 cykli 46 kWh
Szerokość produktu 598 mm
Głębokość przy otwartych drzwiach 106,3 cm
Głębokość produktu 590 mm
Wysokość produktu 845 mm
Waga produktu 67,7 kg
Czas cyklu (max) 213 min
System równoważenia balansu Tak
Maksymalna prędkość obrotu 1200 RPM
Opóźniony start timera Tak
Funkcja AquaStop Tak
Klasa wirowania (suszenia) B
Opóźniony start 24 h
Pojemność znamionowa 8 kg
System kontroli piany Tak
Zabezpieczenie przed przepełnieniem Tak
Poziom hałasu (wirowanie) 71 dB
Klasa emisji hałasu A
Programy prania Bawełna
Programy prania Delikatny/jedwab
Programy prania Codzienny 40°
Programy prania 60°C
Programy prania Iron Assist
Programy prania Wirowanie
Programy prania Szybki 15 min
Programy prania Wełna
Programy prania Pranie wstępne
Programy prania 90°C
Programy prania Syntetyk
Programy prania Szybki 30 min
Programy prania Mix
Programy prania 40°C
Programy prania Eco 40-60
Programy prania Płukanie
Wskaźnik pozostałego czasu Tak
Zabezpieczenie przed dziećmi Tak
Szerokość 640mm
Długość 690mm
Wysokość 865mm