-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Poziomica laserowa Uni-T LM575LD
Symbol:
58145-0
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6935750557518 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Poziomica laserowa Uni-T LM575LD
LM575LD to najbardziej rozbudowany model z serii, wyposażony w zielony laser Osram LD oraz pełną projekcję 3D (12 linii). Zapewnia wysoki komfort pracy przy dużych realizacjach, takich jak wykończenia wnętrz, prace instalacyjne czy budowlane. Dzięki trybowi pulsacyjnemu oraz sterowaniu zdalnemu dobrze sprawdza się także w warunkach zewnętrznych i przy silnym oświetleniu.
W zestawie
- Poziomica laserowa
- Akumulator
- Kabel ładujący
- Uchwyt LM312A
- Pilot zdalnego sterowania
- Etui
- Instrukcja obsługi
Specyfikacja
| Producent | Uni-T |
|---|---|
| Model | LM575LD |
| Typ | Poziomica laserowa |
| Typ lasera | Osram zielony LD |
| Liczba linii | 12 (3D) |
| Zasięg pracy | 40 m |
| Dokładność | ±3 mm / 10 m |
| Zakres samopoziomowania | ±3° |
| Czas samopoziomowania | < 3 s |
| Długość fali | 520 nm |
| Klasa lasera | 2 |
| Czas pracy | 6 h |
| Zasilanie | Akumulator Li-ion 3.7V 5200 mAh |
| Wymiary | 138 × 89 × 147 mm |
| Waga | 694 g |
| Certyfikaty | CE, UKCA |
Gross weight:
2575
Net weight:
694
HS Code:
9015301000
Pobierz instrukcję:
https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750557518
GPSR Link:
https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf
