-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Poziomica laserowa Uni-T LM575LD-II
Symbol:
58146-0
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6935750557327 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Poziomica laserowa Uni-T LM573LD-II
LM573LD-II to bardziej zaawansowany model poziomicy laserowej z zielonym laserem LD, oferujący projekcję 3D w układzie 12 linii. Zwiększony zasięg pracy do 40 metrów oraz funkcje trybu pulsacyjnego i sterowania zdalnego sprawiają, że urządzenie sprawdza się przy większych projektach budowlanych i instalacyjnych, gdzie wymagana jest wysoka precyzja i dobra widoczność linii.
W zestawie
- Poziomica laserowa
- Akumulator
- Kabel ładujący
- Uchwyt LM312A
- Pilot zdalnego sterowania
- Etui
- Instrukcja obsługi
Specyfikacja
| Producent | Uni-T |
|---|---|
| Model | LM573LD-II |
| Typ | Poziomica laserowa |
| Typ lasera | Zielony LD |
| Liczba linii | 12 (3D) |
| Zasięg pracy | 40 m |
| Dokładność | ±3 mm / 10 m |
| Zakres samopoziomowania | ±3° |
| Czas samopoziomowania | < 3 s |
| Długość fali | 520 nm |
| Klasa lasera | 2 |
| Czas pracy | 6 h |
| Zasilanie | Akumulator Li-ion 3.7V 5200 mAh |
| Wymiary | 119 × 89 × 138 mm |
| Waga | 694 g |
| Certyfikaty | CE, UKCA |
Gross weight:
2650
Net weight:
694
HS Code:
9015301000
Pobierz instrukcję:
https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750557327
GPSR Link:
https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf
