-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Poziomica laserowa Uni-T LM570LD-II
Symbol:
58149-0
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6935750557044 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Poziomica laserowa Uni-T LM570LD-II
LM570LD-II to kompaktowa poziomica laserowa wykorzystująca zieloną wiązkę LD, przeznaczona do podstawowych prac wykończeniowych i montażowych, takich jak wyznaczanie linii poziomych, pionowych oraz krzyżowych. Dzięki samopoziomowaniu i szybkiemu czasowi stabilizacji urządzenie ułatwia pracę przy instalacjach domowych, meblowych czy lekkich pracach budowlanych, zapewniając czytelny punkt odniesienia w odległości do 10 metrów.
W zestawie
- Poziomica laserowa
- Baterie AA x2
- Kabel ładujący
- Uchwyt LM312A
- Etui
- Instrukcja obsługi
Specyfikacja
| Producent | Uni-T |
|---|---|
| Model | LM570LD-II |
| Typ | Poziomica laserowa |
| Typ lasera | Zielony LD |
| Liczba linii | 2 |
| Zasięg pracy | 10 m |
| Dokładność | ±3 mm / 10 m |
| Zakres samopoziomowania | ±3° |
| Czas samopoziomowania | 3 s |
| Długość fali | 520 nm |
| Klasa lasera | 2 |
| Czas pracy | 4 h |
| Zasilanie | 2 × bateria AA |
| Wymiary | 85,5 × 62 × 90,3 mm |
| Waga | 240 g |
| Certyfikaty | CE, UKCA |
Gross weight:
485
Net weight:
240
HS Code:
9015301000
Pobierz instrukcję:
https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750557044
GPSR Link:
https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf
