-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Poduszka SEA TO SUMMIT Aeros Premium
Symbol:
9327868167319
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9327868167319 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Nazwa koloru | Picante |
| Materiały | Nylon |
| Materiały | Poliester |
| Materiały | TPU laminacja |
| Rozmiar | Regularny |
| Pianka memory | Tak |
| System PillowLock | Tak |
| Dmuchana poduszka | Tak |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 99 g |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 135mm |
