Piekarnik ELECTROLUX EOF5F50BV
Symbol: EOF5F50BV
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Specyfikacja
Pozycja panelu sterowania Przednie
Typ kontroli Obrotowy
Wbudowany wyświetlacz Tak
Długość przewodu 1,1 m
Odporny na odciski palców Tak
Typ wyświetlacza LED
Kolor produktu Biały
Zawias drzwiczek W dół
Tworzywo wnętrza Emalia
Umiejscowienie urządzenia Wbudowane
Kolor uchwytu Biały
Otwieranie drzwi piekarnika Opadające
Kolor gałek Biały
Typ prowadnic Teleskopowe
Częstotliwość wejściowa AC 50 Hz
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Skala efektywności energetycznej A +++ do D
Klasa wydajności energetycznej A
Wskaźnik efektywności energetycznej 95,1
Zużycie energii (standard) 0,89 kWh
Zużycie energii (konwekcja wymuszona) 0,78 kWh
Wysokość produktu 590 mm
Głębokość produktu 550 mm
Waga produktu 26,8 kg
Szerokość produktu 560 mm
Tacka do pieczenia Tak
Prowadnice teleskopowe Tak
Łatwość czyszczenia Tak
Sterowanie przez Wi-Fi Nie
Tryby czasomierza Czas gotowania, Timer
Rodzaj timera Cyfrowy
Szybkie nagrzewanie Tak
Grill Tak
System nawilżania Tak
Termoobieg Tak
Rozmiar piekarnika Średni
Pojemność wnętrza wszystkich piekarników 65 l
Gotowanie na parze Nie
Pojemność netto piekarnika 65 l
Gotowanie mikrofalowe Nie
Standardowe gotowanie Tak
Grillowanie gorącym powietrzem Tak
Typ piekarnika Elektryczny
Nagrzewanie dolne Tak
Ilość programów gotowania 8
Liczba piekarników 1
Technologia czyszczenia Kataliza
Możliwość pieczenia na dwóch poziomach jednocześnie Tak
Funkcja rozmrażania Tak
Szerokość 620mm
Długość 665mm
Wysokość 650mm