Piekarnik ELECTROLUX EOF3H50BX
Symbol: EOF3H50BX
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Specyfikacja
Kolor gałek Stal nierdzewna
Typ wyświetlacza LED
Typ kontroli Obrotowy
Typ kontroli Dotyk
Tworzywo wnętrza Emalia
Kolor uchwytu Stal nierdzewna
Otwieranie drzwi piekarnika Opadające
Umiejscowienie urządzenia Wbudowane
Pozycja panelu sterowania Przednie
Odporny na odciski palców Tak
Długość przewodu 1,5 m
Kolor produktu Stal nierdzewna
Zawias drzwiczek W dół
Chowane gałki Tak
Wbudowany wyświetlacz Tak
Skala efektywności energetycznej A +++ do D
Klasa wydajności energetycznej A
Zużycie energii (konwekcja wymuszona) 0,78 kWh
Częstotliwość wejściowa AC 50 Hz
Wskaźnik efektywności energetycznej 95,1
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Zużycie energii (standard) 0,89 kWh
Szerokość produktu 594 mm
Wysokość produktu 600 mm
Szerokość przedziału instalacji 56 cm
Głębokość produktu 590 mm
Głębokość przedziału instalacji 55 cm
Wysokość przedziału instalacji 59,3 cm
Uchwyt do tacki do pieczenia Tak
Tacka do pieczenia Tak
Dołączony ruszt Tak
Tryby czasomierza Czas gotowania, Timer
Rodzaj timera Cyfrowy
Sterowanie przez Wi-Fi Nie
Łatwość czyszczenia Tak
Termoobieg Tak
Rozmiar piekarnika Średni
Grillowanie gorącym powietrzem Tak
Liczba piekarników 1
Ilość programów gotowania 7
Technologia czyszczenia AquaClean
Zakres termostatu piekarnika 50 - 250 °C
Gotowanie mikrofalowe Nie
Grill Tak
Funkcja rozmrażania Tak
Gotowanie na parze Nie
Nagrzewanie dolne Tak
Pojemność netto piekarnika 65 l
Typ piekarnika Elektryczny
Standardowe gotowanie Tak
Szybkie nagrzewanie Tak
Pojemność wnętrza wszystkich piekarników 65 l
Szerokość 670mm
Długość 620mm
Wysokość 652mm