Piekarnik ELECTROLUX EOF3H50BX
Symbol: EOF3H50BX
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Specyfikacja
Kolor gałek Stal nierdzewna
Typ kontroli Obrotowy
Typ kontroli Dotyk
Pozycja panelu sterowania Przednie
Zawias drzwiczek W dół
Umiejscowienie urządzenia Wbudowane
Wbudowany wyświetlacz Tak
Długość przewodu 1,5 m
Chowane gałki Tak
Otwieranie drzwi piekarnika Opadające
Kolor produktu Stal nierdzewna
Tworzywo wnętrza Emalia
Kolor uchwytu Stal nierdzewna
Typ wyświetlacza LED
Odporny na odciski palców Tak
Klasa wydajności energetycznej A
Wskaźnik efektywności energetycznej 95,1
Zużycie energii (konwekcja wymuszona) 0,78 kWh
Zużycie energii (standard) 0,89 kWh
Częstotliwość wejściowa AC 50 Hz
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Skala efektywności energetycznej A +++ do D
Wysokość produktu 600 mm
Głębokość produktu 590 mm
Głębokość przedziału instalacji 55 cm
Wysokość przedziału instalacji 59,3 cm
Szerokość przedziału instalacji 56 cm
Szerokość produktu 594 mm
Uchwyt do tacki do pieczenia Tak
Tacka do pieczenia Tak
Dołączony ruszt Tak
Sterowanie przez Wi-Fi Nie
Tryby czasomierza Czas gotowania, Timer
Łatwość czyszczenia Tak
Rodzaj timera Cyfrowy
Grillowanie gorącym powietrzem Tak
Nagrzewanie dolne Tak
Funkcja rozmrażania Tak
Gotowanie na parze Nie
Pojemność netto piekarnika 65 l
Szybkie nagrzewanie Tak
Pojemność wnętrza wszystkich piekarników 65 l
Gotowanie mikrofalowe Nie
Rozmiar piekarnika Średni
Termoobieg Tak
Typ piekarnika Elektryczny
Liczba piekarników 1
Grill Tak
Technologia czyszczenia AquaClean
Zakres termostatu piekarnika 50 - 250 °C
Standardowe gotowanie Tak
Ilość programów gotowania 7
Szerokość 670mm
Długość 620mm
Wysokość 652mm