Piekarnik ELECTROLUX EOF3H50BX
Symbol: EOF3H50BX
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Specyfikacja
Odporny na odciski palców Tak
Kolor produktu Stal nierdzewna
Typ wyświetlacza LED
Tworzywo wnętrza Emalia
Kolor uchwytu Stal nierdzewna
Długość przewodu 1,5 m
Wbudowany wyświetlacz Tak
Chowane gałki Tak
Typ kontroli Dotyk
Typ kontroli Obrotowy
Umiejscowienie urządzenia Wbudowane
Otwieranie drzwi piekarnika Opadające
Kolor gałek Stal nierdzewna
Zawias drzwiczek W dół
Pozycja panelu sterowania Przednie
Częstotliwość wejściowa AC 50 Hz
Klasa wydajności energetycznej A
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Wskaźnik efektywności energetycznej 95,1
Skala efektywności energetycznej A +++ do D
Zużycie energii (konwekcja wymuszona) 0,78 kWh
Zużycie energii (standard) 0,89 kWh
Szerokość produktu 594 mm
Szerokość przedziału instalacji 56 cm
Głębokość produktu 590 mm
Głębokość przedziału instalacji 55 cm
Wysokość przedziału instalacji 59,3 cm
Wysokość produktu 600 mm
Dołączony ruszt Tak
Tacka do pieczenia Tak
Uchwyt do tacki do pieczenia Tak
Łatwość czyszczenia Tak
Tryby czasomierza Czas gotowania, Timer
Sterowanie przez Wi-Fi Nie
Rodzaj timera Cyfrowy
Grillowanie gorącym powietrzem Tak
Typ piekarnika Elektryczny
Termoobieg Tak
Rozmiar piekarnika Średni
Szybkie nagrzewanie Tak
Pojemność wnętrza wszystkich piekarników 65 l
Gotowanie mikrofalowe Nie
Gotowanie na parze Nie
Technologia czyszczenia AquaClean
Zakres termostatu piekarnika 50 - 250 °C
Funkcja rozmrażania Tak
Liczba piekarników 1
Grill Tak
Ilość programów gotowania 7
Pojemność netto piekarnika 65 l
Nagrzewanie dolne Tak
Standardowe gotowanie Tak
Szerokość 670mm
Długość 620mm
Wysokość 652mm