Philips Signage Solutions 32BDL4511D/00 signage display Cyfrowa tablica A 81,3 cm (32") ADS 400 cd/m2 Full HD Czarny 24/7
Symbol:
32BDL4511D/00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Specyfikacja | |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 |
| Standard VESA | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Rodzaj produktu | Cyfrowa tablica A |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 36 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 100/240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 36 W |
| Waga wyświetlacza | 5,7 kg |
| Szerokość wyświetlacza | 726,5 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 425,4 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 65,1 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeznaczenie | Reklama w telewizji |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | Czujnik podczerwieni |
| Przewody | RS-232 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Technologia wyświetlacza | ADS |
| Typ HD | Full HD |
| Żywotność panelu | 50000 h |
| Rozmiar plamki | 0,36375 x 0,36375 mm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 500000:1 |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Typ matrycy | ADS |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Port DVI | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wejście DisplayPort | 1 |
| Zdanlne wyjścia IR | 1 |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zdalne wejście IR | 1 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| RS-232C | Tak |
| Wyjście DisplayPort | 1 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów DVI-I | 1 |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.263 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG |
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Format kompresji zdjęć | JPG |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | HE-AAC |
| Szerokość | 518mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 905mm |