Philips Signage Solutions 32BDL4511D/00 signage display Cyfrowa tablica A 81,3 cm (32") ADS 400 cd/m2 Full HD Czarny 24/7
Symbol: 32BDL4511D/00
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Specyfikacja
Interfejs do montażu panelu 200 x 200
Interfejs do montażu panelu 100 x 100
Standard VESA Tak
Przeznaczenie Wewnętrzna
Rodzaj produktu Cyfrowa tablica A
Orientacja Poziomy/Pionowy
Kolor produktu Czarny
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 36 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) G
Napięcie wejściowe AC 100/240 V
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Pobór mocy 36 W
Waga wyświetlacza 5,7 kg
Szerokość wyświetlacza 726,5 mm
Wysokość wyświetlacza 425,4 mm
Głębokość wyświetlacza 65,1 mm
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 95%
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Przewodowa sieć LAN Tak
Przeznaczenie Reklama w telewizji
Czas pracy (godziny / dni) 24/7
Przewody Prąd przemienny
Przewody DisplayPort
Przewody Czujnik podczerwieni
Przewody RS-232
Baterie w zestawie Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Czas odpowiedzi (typowy) 8 ms
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Technologia wyświetlacza ADS
Typ HD Full HD
Żywotność panelu 50000 h
Rozmiar plamki 0,36375 x 0,36375 mm
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kąt widzenia w poziomie 178°
Przekątna ekranu 32"
Współczynnik kontrastu (typowy) 1200:1
Współczynik kontrastu (dynamiczny) 500000:1
Wskaźnik zamglenia 25%
Typ matrycy ADS
Jasność 400 cd/m²
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Wbudowane głośniki Tak
Ilość wbudowanych głośników 2
Port DVI Tak
Ilość DisplayPort 2
Port USB Tak
Ilość portów HDMI 3
Wejście DisplayPort 1
Zdanlne wyjścia IR 1
Ilość portów wyjściowych HDMI 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Zdalne wejście IR 1
Ilość portów USB 2
Wersja HDMI 2.0
RS-232C Tak
Wyjście DisplayPort 1
Wersja USB 2.0
Ilość portów DVI-I 1
Ilość portów wejściowych HDMI 2
Obsługiwane formaty plików wideo H.263
Obsługiwane formaty plików wideo H.264
Obsługiwane formaty plików wideo H.265
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć JPG
Format kompresji zdjęć PNG
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio HE-AAC
Szerokość 518mm
Długość 280mm
Wysokość 905mm