Pamięć RAM Patriot Memory Signature PSD416G26662S (DDR4 SO-DIMM; 1 x 16 GB; 2666 MHz; CL19)
Symbol: PSD416G26662S
591.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Pamięć RAM 16 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Opóźnienie CAS 19
Zgodność z RoHS Tak
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj pamięci 260-pin SO-DIMM
Wysokość produktu 30 mm
Szerokość produktu 69 mm
Waga produktu 9,5 g
Głębokość produktu 3 mm
Wysokość opakowania 168 mm
Waga wraz z opakowaniem 18,5 g
Szerokość opakowania 53 mm
Głębokość opakowania 16 mm
Rodzaj opakowania Blister
Szerokość 170mm
Długość 16mm
Wysokość 64mm