Pamięć Patriot Memory Signature PSD48G213381S (DDR4 SO-DIMM; 1 x 8 GB; 2133 MHz; CL15)
Symbol: PSD48G213381S
336.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Opóźnienie CAS 15
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Typ pamięci RAM DDR4
Rodzaj pamięci 260-pin SO-DIMM
Przeznaczenie Laptop
Profil SPD Tak
Prędkość zegara pamięci 2133 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Pamięć RAM 8 GB
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Wysokość produktu 30 mm
Waga produktu 9,5 g
Głębokość produktu 3 mm
Szerokość produktu 69 mm
Wysokość opakowania 168 mm
Szerokość opakowania 53 mm
Waga wraz z opakowaniem 18,5 g
Głębokość opakowania 16 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Szerokość 64mm
Długość 15mm
Wysokość 171mm