Pamięć Patriot Memory Signature PSD416G24002S (DDR4 SO-DIMM; 1 x 16 GB; 2400 MHz; CL17)
Symbol: PSD416G24002S
583.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Napięcie pamięci 1.2 V
Opóźnienie CAS 17
Prędkość zegara pamięci 2400 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Pamięć RAM 16 GB
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj pamięci 260-pin SO-DIMM
Szerokość 64mm
Długość 15mm
Wysokość 173mm