Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G16002S (DDR3 SO-DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)
Symbol: PSD38G16002S
167.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Napięcie pamięci 1.5 V
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Opóźnienie CAS 11
Typ pamięci RAM DDR3
Przeznaczenie Laptop
Korekcja ECC Nie
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Profil SPD Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Rodzaj pamięci 204-pin SO-DIMM
Pamięć RAM 8 GB
Certyfikaty RoHS, JEDEC
Waga produktu 9,5 g
Wysokość produktu 30 mm
Głębokość produktu 3,9 mm
Szerokość produktu 67 mm
Waga wraz z opakowaniem 18,5 g
Wymiary produktu (SxGxW) 67 x 3,9 x 30 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 63mm
Długość 10mm
Wysokość 170mm