Opalarka 18V Solo DHG180ZJ MAKITA
Symbol:
DHG180ZJ
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 170mm |