Opalarka 18V Solo DHG180ZJ MAKITA
Symbol: DHG180ZJ
Gwarancja 12 miesięcy
885.00
szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Szerokość 400mm
Długość 300mm
Wysokość 170mm