Obudowa do serwera modułowego Rack 2U Lanberg SC01-6502-12B 0 GB
Symbol: SC01-6502-12B
443.00
szt.
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 15.99
Kurier 15.99
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Liczba wentylatorów 7 wentylatorów
Obudowa Rack (2U)
Szerokość produktu 430 mm
Waga produktu 9,4 kg
Wysokość produktu 89 mm
Głębokość produktu 650 mm
Ilość slotów PCI Express 7
Pojemność dysku 0 GB
Zainstalowane urządzenie pamięci masowej Nie
Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci 0 GB
Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci 10
Rodzaje zainstalowanych dysków Nie
Szerokość 545mm
Długość 165mm
Wysokość 805mm