-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
NATEC ZESTAW 2W1 KLAWIATURA MYSZ STINGRAY 2 US BEZPRZEWODOWY
Symbol:
NZB-2315
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901969449327 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Materiały | Plastik |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe, bateryjne |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rozdzielczość ruchu | 4000 DPI |
| Dołączona myszka | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Liczba przycisków | 9 |
| Funkcje przycisków | Przełącznik DPI |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Typ klawiatury | Membranowa |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth + USB Type-A |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Zastosowanie | Biuro |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Ilość klawiszy | 109 |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawisze Windows | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Standardowy |
| Podświetlenie | Nie |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Szerokość | 179mm |
| Długość | 54mm |
| Wysokość | 535mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chroń przed wilgocią.
• Nie demontuj urządzenia.
• Zużyte urządzenie należy oddać do specjalnego punktu zbiórki elektroodpadów.
Dane producenta
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
(+48)611010230
https://pl.natec-zone.com/kontakt
