-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
NATEC KLAWIATURA BEZPRZEWODOWA MEDUSA US BT+2,4GHZ X SCISSORS SLIM
Symbol:
NKL-2316
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901969449334 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Materiał obudowy | ABS |
| Zasilanie USB | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Dołączona myszka | Nie |
| Głębokość produktu | 428 mm |
| Waga produktu | 852 g |
| Szerokość produktu | 137 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Klawisze Windows | Nie |
| Ilość klawiszy | 118 |
| Zastosowanie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Szerokość | 163mm |
| Długość | 32mm |
| Wysokość | 447mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Trzymaj z dala od wody i innych płynów.
• Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.
• Nie rozbieraj klawiatury - ryzyko porażenia prądem.
Dane producenta
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
(+48)611010230
https://pl.natec-zone.com/kontakt
