-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
NATEC HUB USB-C 3.0 MAYFLY 4-PORTY + ADAPTER USB-A NHU-2023
Symbol:
NHU-2023
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901969438888 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Typ zasilacza | USB |
| Napięcie | 5 V |
| Głębokość produktu | 106 mm |
| Szerokość produktu | 29 mm |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Liczba portów USB 3.0 | 4 |
| Szerokość | 30mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 90mm |
Dane producenta
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
(+48)611010230
https://pl.natec-zone.com/kontakt
