-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Myszka Pulsefire Haste 2 bezprzewodowa
Symbol:
9232004
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0196786272554 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Materiały | Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Nazwa koloru | Black |
| Układ | Oburęczny |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 100 h |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Wymagana moc ładowania (min) | 3 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 15 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Szerokość produktu | 66,8 mm |
| Głębokość produktu | 124,3 mm |
| Wysokość produktu | 38,2 mm |
| Waga produktu | 60 g |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Rozdzielczość ruchu | 26000 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Szybkość śledzenia myszy | 650 ips |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 6 |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 100 |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Pojemność baterii | 370 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kod unspsc | 43211708 |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kompatybilność | PC, PS5™, PS4™, Xbox Series X|S™ i Xbox One™; Zgodność oprogramowania: NGENUITY |
| Kraj pochodzenia | Tajlandia |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 50 |
| Szerokość | 156mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 66mm |
