-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Myszka HyperX Pulsefire Haste 2.0 Biała
Symbol:
6N0A8AA
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0196786272530 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Podświetlenie | Tak |
| Materiały | Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Układ | Oburęczny |
| Nazwa koloru | Biały |
| Kolor produktu | Biały |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Szerokość produktu | 66,8 mm |
| Wysokość produktu | 38,2 mm |
| Waga produktu | 52 g |
| Głębokość produktu | 124,3 mm |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 100 |
| Częstotliwość Polling rate | 8000 Hz |
| Szybkość śledzenia myszy | 650 ips |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rozdzielczość ruchu | 26000 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kod unspsc | 43211708 |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kompatybilność | PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4; Zgodność oprogramowania: NGENUITY |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Tajlandia |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 50 |
| Szerokość | 66mm |
| Długość | 166mm |
| Wysokość | 100mm |
