-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Myszka Evoluent Vertical Mouse4 WL Right hand
Symbol:
VM4RW
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0852153014416 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.1 Puma |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.0 Cheetah |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Laser |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Liczba przycisków | 6 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| USB | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Szerokość | 112mm |
| Długość | 113mm |
| Wysokość | 108mm |
