-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Myszka Evoluent Vertical Mouse D dla prawej dłoni
Symbol:
VMDMW
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0852153000273 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Projekt pionowy | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Technologia wykrywania ruchu | Laser |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Szerokość | 123mm |
| Długość | 124mm |
| Wysokość | 115mm |
