-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Myszka BakkerElkhuizen Evoluent4 Maus Rechtshänder
Symbol:
BNEEVR4BB
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8717399997188 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiały | Plastik |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Projekt pionowy | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Szerokość produktu | 89 mm |
| Waga produktu | 170 g |
| Głębokość produktu | 111 mm |
| Wysokość produktu | 77 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS, Unix |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 236 g |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 2600 DPI |
| Liczba przycisków | 6 |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Technologia wykrywania ruchu | Laser |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 4 |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Funkcje przycisków | Przełącznik DPI |
| Funkcje przycisków | Powrót (akcja) |
| Funkcje przycisków | Przedni |
| Funkcje przycisków | Copy/Paste |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 6 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 100 szt. |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8471607090 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Waga brutto palety | 333 g |
| Wysokość brutto palety | 190 cm |
| Produktów na palecie | 1280 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 590 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 820 mm |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 148mm |
| Wysokość | 104mm |
