-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Mysz dla graczy Hator Quasar 3 Ultra 8K Wireless czarna
Symbol:
27638
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8721249230127 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny, Fioletowy |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 52 h |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Waga produktu | 64 g |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 325 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Częstotliwość Polling rate | 8000 Hz |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 100 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 6 |
| Funkcje przycisków | Przełącznik DPI |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Rozdzielczość ruchu | 30000 DPI |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Sensor | PixArt PAW 3950 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 350 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 13,5 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 375 mm |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 8721249230349 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 145mm |
