-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Mysz dla graczy Hator Pulsar 3 Pro Wireless czarna
Symbol:
27634
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8721249230622 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 120 h |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Czas ładowania | 2 h |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Głębokość produktu | 123 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Waga produktu | 65 g |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 135 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 155 g |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 100 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 30000 DPI |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 5 |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,4 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 285 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 230 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 535 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 145mm |
