-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Mysz SC900 Pro Black AULA
Symbol:
AUSC900P-B
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6978080505279 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność baterii | 400 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wymienny |
| Źródło zasilania | Bateria/USB |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 62 g |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Głębokość produktu | 126 mm |
| Szerokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 220 g |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Odbiornik dołączony | Nie |
| Rozdzielczość ruchu | 26000 DPI |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth/USB/RF Wireless |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 100 |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Szybkość śledzenia myszy | 650 ips |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 105mm |
