-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Mysz SC380 Pro Black Light Esport AULA
Symbol:
AUSC380P-B
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6978080505187 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Plastik |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Bateria/USB |
| Szerokość produktu | 60,1 mm |
| Waga produktu | 55 g |
| Głębokość produktu | 120,5 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 520 g |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Stacja ładująca w zestawie | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Rozdzielczość ruchu | 12000 DPI |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth/USB/RF Wireless |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 50 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 145mm |
