-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Mysz LEOBOG GM3 Cyan ze stacją ładującą
Symbol:
LEGM3C
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6970939957369 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor produktu | Cyjan |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Waga produktu | 50 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Liczba przycisków | 5 |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth/USB |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 12000 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 175mm |
