-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Mysz HP 245 Black Bluetooth 81S67AA
Symbol:
81S67AA
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 197497267068 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Segment HP | Biznes |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Waga produktu | 54,2 g |
| Szerokość produktu | 107 mm |
| Głębokość produktu | 60,5 mm |
| Wysokość produktu | 29,3 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Szerokość opakowania | 129 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 120 g |
| Wysokość opakowania | 47 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Kod unspsc | 43211708 |
| Zalecane wymagania systemu | Bluetooth |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251824302 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 50 |
| Szerokość | 78mm |
| Długość | 46mm |
| Wysokość | 128mm |
