-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Mysz Corsair IRONCLAW FPS/MOBA RGB Black
Symbol:
CH-9307011-EU
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 843591061933 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Praworęczny |
| Diody LED | Tak |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga produktu | 105 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 259 g |
| Szerokość opakowania | 175 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba przycisków programowalnych | 7 |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Liczba przycisków | 7 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Rozdzielczość ruchu | 18000 DPI |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 50000000 |
| Certyfikaty | FCC |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 120mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym.
