-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Myjka parowa Clatronic DR 3653 (1050W; kolor żółty) (OUTLET)
Symbol:
DR 3653
Uszkodzone opakowanie, produkt rozpakowany w celu oględzin. Brak uszkodzeń mechanicznych oraz śladów użytkowania. Myjka NOWA z kompletem wyposażenia.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4006160637854 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Model | Przenośna myjka parowa |
| Pojemność | 0,25 l |
| Długość przewodu | 5 m |
| Moc | 1050 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Szerokość opakowania | 142 mm |
| Głębokość opakowania | 252 mm |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Para pod ciśnieniem | 3,5 bar |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Końcówka do czyszczenia okien | Tak |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 240mm |
