-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Myjka ciśnieniowe Clatronic DR 3280 (1500W)
Symbol:
DR 3280
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4006160830132 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Cylindryczna myjka parowa |
| Pojemność | 1,5 l |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 1500 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Para pod ciśnieniem | 4 bar |
| Pojemnik do uzupełniania | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Końcówka do stosowania na zewnątrz | Tak |
| Rury przedłużające | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Szerokość | 546mm |
| Długość | 340mm |
| Wysokość | 300mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Należy unikać kontaktu skóry i oczu z gorącą parą, która może spowodować oparzenia.
• Nie pozostawiać włączonej lub pod napięciem bez nadzoru.
