-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Comfort Premium Connect Home - 1.324-843.0
Symbol:
1.324-843.0
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4066529204615 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Filtr wody | Tak |
| Długość przewodu | 5 m |
| Układ | Wyprostowany |
| Tworzywo pompy | Aluminium |
| Kolor produktu | Żółty |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Pobór mocy | 2100 W |
| Waga produktu | 13,5 kg |
| Głębokość produktu | 417 mm |
| Szerokość produktu | 346 mm |
| Wysokość produktu | 668 mm |
| Ciśnienie robocze (max) | 145 bar |
| Tempo maksymalnego przepływu | 500 l/h |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 40 m²/h |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 40 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,7 kg |
| Środek do czyszczenia kamienia i elewacji | Tak |
| Lanca dołączona | Tak |
| Płyn czyszczący | Tak |
| Zawiera pistolet natryskowy | Tak |
| Szczotka obrotowa | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
| Szerokość | 578mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 557mm |
