-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
Multimetr cyfrowy Uni-T True RMS UT18B MAX
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6935750518090 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Multimetr cyfrowy Uni-T True RMS UT18B MAX
Uni-T UT18B MAX to najbardziej rozbudowany model z tej serii, przeznaczony dla użytkowników, którzy potrzebują nie tylko standardowych pomiarów elektrycznych, ale również dodatkowej funkcji testowania diod LED. Urządzenie mierzy napięcie DC i AC do 1000 V, prąd DC i AC do 10 A, a także temperaturę w zakresie od -55°C do 500°C. Zachowuje przy tym wysoką precyzję i praktyczny charakter, który sprawdza się podczas codziennej pracy.
Praktyczne funkcje do pracy serwisowej
Model posiada wyświetlacz o maksymalnym odczycie 6000 oraz funkcje testu ciągłości, Data Hold, tryb względny i regulowane podświetlenie. W porównaniu z pozostałymi modelami z serii wyróżnia go dedykowana funkcja testu diod LED, natomiast nie został wyposażony w tryb MAX/MIN. Automatyczna i ręczna zmiana zakresów, automatyczne wyłączanie oraz intuicyjna obsługa przekładają się na wygodę użytkowania w różnych zastosowaniach.
Większe możliwości i pełne bezpieczeństwo
W zestawie z multimetrem znajduje się termopara typu K, dzięki czemu użytkownik może od razu korzystać z funkcji pomiaru temperatury. O bezpieczeństwo pracy dbają alarm błędnego podłączenia przewodów oraz kategoria przepięciowa CAT III 600V. To model dla osób, które oczekują większej funkcjonalności i chcą mieć pod ręką narzędzie przydatne także przy testowaniu oświetlenia LED.
W zestawie
- Multimetr cyfrowy
- Instrukcja obsługi
- Przewody pomiarowe standardowe pozłacane x2
- Przewody pomiarowe z cienką końcówką x2
- Baterie x2
- Termopara typu K x1
Specyfikacja
| Producent | Uni-T |
|---|---|
| Model | UT18B MAX |
| Typ | Multimetr cyfrowy True RMS |
| Napięcie DC | 600,0mV / 6,000V / 60,00V / 600,0V / 1000V ±(0,4%+3) |
| Napięcie AC | 600,0mV / 6,000V / 60,00V / 600,0V / 1000V ±(0,5%+5) |
| VFD | 600,0V ±(8%) |
| Prąd AC | 600,0µA / 6000µA / 60,00mA / 600,0mA / 6,000A / 10,00A ±(1,2%+3) |
| Prąd DC | 600,0µA / 6000µA / 60,00mA / 600,0mA / 6,000A / 10,00A ±(1,2%+3) |
| Rezystancja | 600,0Ω do 60,00MΩ ±(0,5%+2) |
| Pojemność | 6,000nF do 6000µF ±(2,0%+5) |
| Częstotliwość | 10Hz ~ 10MHz ±(0,1%+3) |
| Cykl pracy | 1% ~ 99,9% ±(1,0%+4) |
| Temperatura | -55°C do 500°C ±2°C / ±4°F |
| Wyświetlacz | 6000 |
| Test ciągłości | Tak |
| Test diod | Tak |
| Test diod LED | Tak |
| Data Hold | Tak |
| Tryb MAX/MIN | Nie |
| Tryb względny | Tak |
| Podświetlenie | Regulowane |
| Zmiana zakresów | Automatyczna i manualna |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Wybudzanie dowolnym przyciskiem | Tak |
| Alarm wizualny i dźwiękowy | Tak |
| Alarm błędnego podłączenia przewodów | Tak |
| Kategoria przepięciowa | CAT III 600V |
| Zasilanie | 2x bateria 1,5V AA |
| Waga | 455 g |
| Wymiary | 182 mm × 91 mm × 45 mm |
| Kolor | Czerwono-szary |
