-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Multicooker z kukułką Premium 5000ml Schwarz CMC-QAB549S
Symbol:
CMC-QAB549S
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8809660010518 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość automatycznych programów | 10 |
| Górna moc grzewcza | 1100 W |
| Materiał wykonania miski | Aluminium |
| Pojemność | 5 l |
| Moc | 1100 W |
| Zakres temperatury gotowania | 38 - 135 °C |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga produktu | 6,7 kg |
| Głębokość produktu | 395 mm |
| Wysokość produktu | 282 mm |
| Szerokość produktu | 304 mm |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Mięso | Tak |
| Gotowanie na parze | Tak |
| Ryż | Tak |
| Owsianka | Tak |
| Szerokość | 383mm |
| Długość | 492mm |
| Wysokość | 358mm |
