-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
Multicooker Esperanza Cooking Mate
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299954027 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Esperanza Cooking Mate
Esperanza Cooking Mate to wszechstronne i energooszczędne urządzenie o mocy 860 W, które dzięki 11 programowalnym funkcjom z łatwością zastąpi kilka innych sprzętów kuchennych, umożliwiając smażenie, przygotowywanie frytek, gotowanie na parze, a nawet pieczenie ciast i chleba. Wyposażony w pojemna, 5-litrową misę z nieprzywierającą powłoką oraz intuicyjny wyświetlacz LCD, pozwala w prosty sposób regulować czas gotowania i korzystać z funkcji opóźnionego startu od 10 minut do 24 godzin, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących wygodę i oszczędność czasu. Solidna obudowa ze stali nierdzewnej, kompaktowe wymiary oraz zestaw przydatnych akcesoriów, takich jak koszyk do gotowania na parze, łyżka do ryżu i chochla, sprawiają, że multicooker nie tylko zajmuje mało miejsca, ale także pozwala szybciej i zdrowiej przygotowywać ulubione potrawy dla całej rodziny.

| Parametry | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Pojemność | 4l (użytkowa) | 5l (maksymalna) |
| Wymiary | 255 x 310 mm |
| Kolor | czarno-srebrny |
| Długość kabla | 1 m |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Napięcie | 220-240 V |
| Zestaw zawiera | miarka z podziałką, łyżka do ryżu, chochla, koszyk do gotowania na parze |
| Moc | 860 W |
Dane producenta
Esperanza Spółka Jawna Poterek
POZNAŃSKA 129/133
05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI
Poland
safety@esperanza.com.pl
