-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Moza Racing TSW Truck Wheel Czarny Kierownica PC
Symbol:
100513085
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6973137270261 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Liczba kolorów diod LED | 16700000 |
| Materiał obudowy | Sztuczna skóra |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Polimer |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Liczba przycisków | 14 |
| Rodzaj urządzenia | Kierownica |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Gałki | Tak |
| Liczba joysticków | 2 |
| Szerokość | 438mm |
| Długość | 430mm |
| Wysokość | 292mm |
