-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Moza Racing RS20 kontroler gier Czarny Kierownica + pedały PC
Symbol:
RS20
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6973137270339 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Napięcie | 110 - 220 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Rozstaw kół w zestawie | Tak |
| W zestawie klamry | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał obudowy | Skóra |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Materiał tarczy sterującej | Aluminium, Skóra |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Rodzaj urządzenia | Kierownica + pedały |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Liczba przycisków | 22 |
| Szerokość | 438mm |
| Długość | 430mm |
| Wysokość | 292mm |
