-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Mop parowy BHSMP2314-QS BLACK+DECKER
Symbol:
BHSMP2314-QS
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5035048805893 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Cylindryczna myjka parowa |
| Pojemność | 1,2 l |
| Moc | 2300 W |
| Czas gotowości | 4 min |
| Para pod ciśnieniem | 4 bar |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Szerokość | 369mm |
| Długość | 361mm |
| Wysokość | 677mm |
