-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Mop Elektryczny KARCHER FC8 Smart Signature
Symbol:
1.055.-711.0
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4066529000033 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,4 l |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,4 l |
| Liczba zbiorników na wodę | 2 |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Typ produktu | Elektryczna miotła |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 60 min |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Pojemność baterii | 2,85 Ah |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 1210 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Waga produktu | 4,3 kg |
| Powierzchnia możliwa do wyczyszczenia za jednorazowym naładowaniem baterii | 230 m² |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Dachówka |
| Rodzaj czyszczenia | Na mokro |
| Wbudowane oświetlenie LED | Tak |
| Szerokość robocza (standard szczotki) | 30 cm |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Poziom hałasu | 59 dB |
| Głębokość opakowania | 506 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,74 kg |
| Szerokość opakowania | 799 mm |
| Wysokość opakowania | 334 mm |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka czyszcząca |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka obrotowa |
| Stacja parkingowa | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 780mm |
