-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitory profesjonalne Sony Digital Signage FW-43BZ30L FW43BZ30L BRAVIA
Symbol:
FW-43BZ30L
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4548736150089 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Standard VESA | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 54 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 67 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Pobór mocy | 103 W |
| Waga (z podstawą) | 10,5 kg |
| Wysokość wyświetlacza | 567 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 972 mm |
| Waga wyświetlacza | 10 kg |
| Głębokość wyświetlacza | 70 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 972 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 632 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 286 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| High Dynamic Range 10 (HDR10) | Tak |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | Tak |
| Automatyczna kontrola jasności | Tak |
| Dolby Vision | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay | Tak |
| HDCP | Tak |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Waga wraz z opakowaniem | 14 kg |
| Wysokość opakowania | 695 mm |
| Głębokość opakowania | 141 mm |
| Szerokość opakowania | 1070 mm |
| Podstawa dołączona | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 109,2 cm |
| Technologia interpolacji | Motionflow XR 240 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Wskaźnik zamglenia | 1% |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Jasność | 440 cd/m² |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Nasycenie kolorów | 92% |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 4096 x 2160 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 400000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| RS-232C | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Port DVI | Nie |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Chromecast |
| System komputerowy | Tak |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Format kompresji zdjęć | MJPEG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VP8 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2-TS |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVCHD |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MOV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VC-1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | ASF |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3GPP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WEBM |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WMV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2-PS |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | XVID |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | LPCM |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Szerokość | 685mm |
| Długość | 1065mm |
| Wysokość | 140mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
43"
