-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor dotykowy iiyama ProLite TE6512MIS-B3AG 163,8cm (65") 4K UHD HDMI/VGA/USB
Symbol:
6207-151
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4948570123698 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wejście audio (mini jack) | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Odtwarzanie multimediów | Y |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Standard VESA | Tak |
| Rodzaj produktu | Kiosk |
| Kolor ramki | Black |
| Szerokość ramki (góra) | 1,65 cm |
| Orientacja | Pozioma |
| Szerokość ramki (bok) | 1,65 cm |
| Ekran matowy | Tak |
| Szerokość ramki (dół) | 4,5 cm |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 138 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 137 kWh |
| Wysokość produktu | 896,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 87,5 mm |
| Szerokość produktu | 1488,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 896,5 mm |
| Głębokość produktu | 87,5 mm |
| Waga produktu | 35 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1488,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 35 kg |
| Wysokość wyświetlacza | 896,5 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 1488,5 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 87,5 mm |
| Waga wyświetlacza | 35 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | -20 - 60% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeznaczenie | Reklama w telewizji |
| OSD | Tak |
| HDCP | Tak |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Duński |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Norweski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Głębokość opakowania | 208 mm |
| Szerokość opakowania | 1628 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 44,7 kg |
| Wysokość opakowania | 1005 mm |
| Pojemność opakowania | 44700 cm³ |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB |
| Przewody | HDMI |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Moduł Wi-Fi w zestawie | Tak |
| Liczba piórek dotykowych | 4 |
| Rysik | Tak |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 4000:1 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 135 kHz |
| Rozmiar plamki | 0,372 x 0,372 mm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 163,9 cm |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 40 |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1428,5 x 803,5 mm |
| Typ matrycy | IPS |
| Grubość szkła | 3 mm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Technologia touchscreen | PureTouch-IR |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Folia szklana | AG/AR Film |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 32 W |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Złącze RS232 | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port USB | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 3 |
| RS-232C | Tak |
| Wejścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB | 5 |
| Zdalne wejście IR | 1 |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Bluetooth | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model wbudowanej karty graficznej | ARM Mali-G52 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ procesora | ARM Cortex |
| Model procesora | A55 |
| Producent procesora | ARM |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A55 |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Szerokość | 1180mm |
| Długość | 595mm |
| Wysokość | 1700mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
System operacyjny:
All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section.
Pamięć RAM:
8 GB
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
65"
Dane producenta
iiyama
Poland
