-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor dotykowy JAPANNEXT 39,6 cm JN-MD-i156FHDR-T HDMI/USB-C M-Touch FHD
Symbol:
560210
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4589511165386 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 4 W |
| Pobór mocy | 4 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 6,6 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy (max) | 10 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | D |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 7,7 kWh |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 355 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 12 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 213 mm |
| Waga (z podstawą) | 770 g |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| AMD FreeSync | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Głębokość opakowania | 64 mm |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Wysokość opakowania | 268 mm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 170° |
| Rozmiar plamki | 0,18 x 0,18 mm |
| Typ matrycy | IPS-ADS |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 16 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Paleta barw | 48% |
| Kąt widzenia w poziomie | 170° |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Typ HD | Full HD |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| HDCP | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Przekątna ekranu:
15,6"
