-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor Xiaomi 27" IPS G24i 2026 200Hz
Symbol:
68364
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6941948707979 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 51 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 310 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32,5 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 68 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Szerokość (bez podstawy) | 813,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 8,78 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 364,1 mm |
| Waga (z podstawą) | 11,3 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 120,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 266,9 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 813,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 547,4 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Zdalnie sterowany | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Głębokość opakowania | 226 mm |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 952 mm |
| Wysokość opakowania | 485 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,4 kg |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Przewody | Thunderbolt |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB Type C |
| Przewody | HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Paleta barw | 100% |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 |
| Typ podświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ matrycy | IPS |
| Zasięg skanowania w poziomie | 48 - 180 kHz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 80 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 52,7 cm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Ekran matowy | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ilość głośników | Nie dotyczy |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| OSD | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 5 - 20° |
| Kensington Lock | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Zasilanie USB | Nie |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDMI | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Nie |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Nie |
| HDCP | Nie |
| Głębokość produktu | 105,4 mm |
| Szerokość produktu | 539,2 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Wysokość produktu | 441,3 mm |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 680mm |
| Wysokość | 385mm |
Gwarancja:
36 miesięcy
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Przekątna ekranu:
23,8"
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
Dane producenta
Xiaomi Technology (Polska) Sp. z o.o
Postępu 14B
02-676 Warszawa (Mokotów)
Poland
service.pl@support.mi.com
