-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Monitor ViewSonic CDE5530 - Płaski panel Digital Signage - 139,7 cm (55") - LCD - 3840 x 2160 pikseli - 24/7
Symbol:
2210844
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0766907017472 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Gniazdo OPS | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Standard VESA | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ mocowania | Ściana |
| Ekran matowy | Tak |
| Szerokość ramki (bok) | 1,5 cm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,5 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 1,5 cm |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Pobór mocy | 155 W |
| Pobór mocy (max) | 250 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga produktu | 13,4 kg |
| Szerokość wyświetlacza | 1233 mm |
| Waga wyświetlacza | 13,4 kg |
| Wysokość wyświetlacza | 703,5 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 71,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| HDCP | Tak |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Głębokość opakowania | 156 mm |
| Wysokość opakowania | 819 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,5 kg |
| Szerokość opakowania | 1332 mm |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | RS-232 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 5000:1 |
| Typ matrycy | ADS |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139 cm |
| Żywotność panelu | 50000 h |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Złącze RS232 | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Port USB | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB | 3 |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 2 |
| Gniazdo modułu OPS | Tak |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Wysokość brutto palety | 94,5 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528521000 |
| Szerokość brutto palety | 145 cm |
| Długość brutto palety | 114 cm |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Taktowanie procesora | 1,9 GHz |
| Model wbudowanej karty graficznej | ARM Mali-G52 |
| Model procesora | Amlogic T982 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Typ systemu komputerowego | System on Chip (SoC) |
| System komputerowy | Tak |
| Szerokość | 1400mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 900mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
4 GB
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
55"
